مستندات

معماری مبتنی بر Open API زیرساخت بهار، این شرکت را قادر ساخته است که کیف پول‌های اختصاصی و سفارشی موردنظر کسب‌وکارها را بر مبنای سرویس‌های استاندارد بانکی موجود در این شرکت طراحی کرده و برحسب نیاز، در قالب‌هایی چون Closed-loop، Open-loop، White Label یا As a Service در اختیار آن‌ها قرار دهد. همچنین این شرکت با بهره گیری از زیرساخت خود در بانک سامان، قادر است تا انواع خدمات به راهبران کیف الکترونیکی پول را به شرکت‌های فعال در حوزه فناوری مالی ارائه نماید.

مدیریت اطلاعات پایه

این دسته سرویس‌ها شامل مدیریت کاربران، مدیریت توکن، مدیریت نوع کیف پول و اطلاع رسانی نتیجه تراکنش به کاربر به صورت ارسال اس ام اس یا ایمیل است.

گزارش‌ها

دریافت انواع گزارش‌های مالی (اعم از گزارش تراز و دفاتر کل)، گزارش‌های مربوط به مشتریان، سپرده ها، تسهیلات و اعتباری، گزارش گردش حساب داخلی سیستم (سرفصل) و فیلتر کردن گزارش بر اساس پارامتر های مختلف (تاریخ، مبلغ، نوع عملیات، شماره سررسید، صفحه‌بندی)، دریافت گزارش گردش کیف پول کاربر در شعبه و فیلتر کردن گزارش بر اساس پارامتر های مختلف (تاریخ، مبلغ، نوع عملیات، شماره رسید، صفحه‌بندی) از ویژگی‌های قابل ارائه در این مجموعه سرویس است.

مدیریت تراکنش‌ها

از ویژگی‌های این دسته سرویس‌ها می‌توان به مدیریت تراکنش‌های کاربران (اعم از ثبت، ویرایش تراکنش‌ها)، مدیریت پرداخت‌های زمان‌بندی شده، سرویس های ریورس، ریفاند، پرداخت و برداشت دسته ای اشاره نمود.

مدیریت ابزارها و کانال‌ها

این مجموعه سرویس برای ایجاد، ویرایش و دریافت اطلاعات شعب استفاده می‌شود. همچنین امکان طراحی و توسعه اختصاصی و پارامتریک نرم‌افزار در قالب‌های متنوعی چون اپلیکیشن موبایل، وب‌سرویس، API، کارت، IPG و WPG فراهم شده است.

مدیریت مشتریان و سپرده‌ها

به کمک این مجموعه سرویس، امکان مدیریت مشتری شامل: تعریف مشتری به همراه افتتاح حساب ریالی یا ارزی، مدیریت لیست سیاه مشتریان، مدیریت پذیرندگان، مسدودی و رفع مسدودی، پشتیبانی از چند کیف پول و مدیریت کیف پول وجود خواهد داشت.

مدیریت تسهیلات و اعتبارات

این دسته سرویس‌ها دربرگیرنده خدماتی چون تشکیل پرونده‌های اعتباری، اعطا تسهیلات، بازپرداخت اقساط و همچنین امکانات مربوط به خرید اعتباری/قسطی هستند.

مدیریت حسابداری

تعریف سرفصل‌های حسابداری، صدور اسناد مالی، مدیریت اسناد مالی در حوزه های مختلف و همچنین مغایرت گیری از خدمات قابل ارائه در این مجموعه سرویس هستند. همچنین امکان دریافت گزارش گردش حساب داخلی سیستم (سرفصل) و فیلتر کردن گزارش بر اساس پارامترهای مختلف (تاریخ، مبلغ، نوع عملیات، شماره سررسید، صفحه‌بندی) نیز فراهم خواهد بود.