راهکارها

شرکت تجارت الکترونیک بهار با بهره‌ مندی از یک زیرساخت فنی پویا و منعطف، قادر است تا راهکارهای متنوع و جذابی را بنا به نیاز کسب‌وکارهای مختلف، در اختیار آنها قرار دهد.

بانک‌ها

بانک‌ها

از آنجایی که کیف پول، ابزارهای متنوعی مانند قابلیت پرداخت سریع با کیو آر کد (QR-Code) را فراهم می‌کند، ابزار مناسبی برای پرداخت‌های خرد محسوب می‌شود. در صورتی‌که بانک‌ها بخشی از دارایی مشتریان خود را به جای حساب بانکی آنها، در حساب کیف‌پولی‌شان نگهداری کنند، می‌توانند از امتیازات پرداخت کیف‌پولی، که از مهمترین آنها می‌توان به کاهش فشار بر هسته بانکی اشاره کرد، برخوردار شوند.

شرکت‌های پرداخت (PSP)

شرکت‌های پرداخت (PSP)

از آنجایی که شرکت‌های خدمات پرداخت (PSP)، وظیفه تامین و ارائه ابزارهای پرداخت را بر عهده دارند و کیف پول نیز یکی از شیوه‌های نوین پرداخت خرد محسوب می‌شود، می توانند با ارائه راه‌حل‌های متنوع، طیف گسترده‌ای از خدمات پرداخت را برای مشتریان فراهم آورند. همچنین با قابلیت سرویس تسهیم در لحظه، امکان تعریف و اختصاص درصد مشخصی از هر تراکنش به حساب ذی‌نفعان مختلف، وجود خواهد داشت.

شهرداری‌ها

شهرداری‌ها

شهرداری‌ها از دیگر مخاطبین اصلی خدمات کیف‌پول‌ هستند. از آنجایی که بسیاری از پرداخت‌های شهری، از جمله کرایه‌تاکسی، بلیت مترو و…، ماهیت پرداخت خرد را دارند و این پرداخت‌ها در ساختارهای بانکی نیاز به فرآیند زمان بر احراز هویت دارند، به منظور تسهیل و تسریع در انجام آنها، می‌توان از راه‌حل‌های متنوع کیف پولی استفاده کرد.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای

فروشگاه‌های زنجیره‌ای

فروشگاه‌های زنجیره‌ای، یکی از مخاطبین اصلی خدمات کیف پول هستند. به عنوان مثال، آنها به کمک ابزارهای متنوع کیف پول، می‌توانند فروش اعتباری را برای مجموعه‌های مختلف، فراهم آورند. همچنین امکان ارائه خدمات بن کارتی به سازمان‌ها با گزینه‌هایی مانند اینکه، چه بخشی از موجودی کیف پول آنها، برای چه دسته از خدماتی استفاده شود نیز وجود خواهد داشت.

روش‌های متنوع پرداخت

روش‌های متنوع پرداخت

مجموعه بهار، امکان ارائه روش‌های متنوع و کاربردی پرداخت، متناسب با نیاز کاربران را فراهم کرده‌ است. این زیرساخت به‌ گونه‌ای طراحی شده که علاوه بر پرداخت ریالی، کلیه روش‌های پرداخت زیر را نیز پشتیبانی می‌کند:

– پرداخت از طریق کد QR

– پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

– پرداخت درون‌ برنامه‌ای (از طریق اپلیکیشن‌های سازمانی و عمومی)

– پرداخت از طریق دستگاه‌های POS 

ابزارهای بازاریابی

ابزارهای بازاریابی

زیرساخت فنی شرکت بهار با قابلیت پشتیبانی از ابزارهای نوین بازاریابی مانند سرویس‌های خرید یا پرداخت اعتباری، سرویس پیش‌کش (Cash Back) و… می‌تواند راهکارهای متنوعی از جمله ارائه خدمات خرید قسطی و راه‌اندازی باشگاه مشتریان بر بستر کیف الکترونیکی پول را در اختیار کسب و کارهای مختلف قرار دهد تا ضمن تامین نیاز مشتریان، باعث ایجاد حس ارزش و وفاداری آنها نیز شوند.

راهکارهای پرداخت/فروش قسطی

راهکارهای پرداخت/فروش قسطی

شرکت بهار با بهره‌‌مندی از زیرساخت مبتنی بر بانکداری متمرکز، قابلیت‌های متنوع و جذابی را جهت ارائه خدمات فروش قسطی در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. بر اساس این زیرساخت، فرآیند تخصیص اعتبار، اخذ ضمانت‌های لازم و تسویه حساب کاربران جهت بازپرداخت اقساط در فواصل زمانی مشخص و… به راحتی میسر می‌شود.

راهکارهای پرداخت/فروش اعتباری

راهکارهای پرداخت/فروش اعتباری

یکی از چالش‌های برخورداری از حساب‌های اعتباری، بررسی وضعیت حساب‌های جاری و پیشین فرد و یا یک شرکت است. شرکت تجارت الکترونیک بهار با برخورداری از زیرساخت‌ فنی خود، قادر به ارائه و پشتیبانی از حساب‌های اعتباری است.